Yaptıklarımız
Örnek Projeler

Dore Başvuru Yönetim Sistemi

İşin Sahibi: Ülker - Dore İşin Tarihi: Mart 2011

Amaç:

Projede; şu anda dağınık bir ortamda bulunan başvuru formlarından alınan başvuruların tek bir havuzda toplanmasının sağlanması, bu başvuruların filtrelenerek adil  bir şekilde Grup Liderlerine ve bölge satış yöneticisine dağıtılması amaçlandı.

Bunların yanısıra gelen başvuruların değerlendirilme süreçlerinin yönetim paneli aracılığı ile denetlenmesi ve bu süreçlerin takibinin başvuru sahipleri tarafından gözlemlenebiliyor olmasının yanısıra gelen başvuruların raporlanabilir ve yönetilebilir olması da ayrıca hedeflendi.

Çözüm:
Bütün başvuru formlarınn tek bir yapıda olması sağlandı, doldurulan her bir form webservis aracılığı ile havuz veritabanına aktarıldı. Başvuruların onay sonrası eşit olarak il ve ilçesine göre ilgili grup liderlerine dağıtılması sağlandı.

Sistemdeki dağılımı denetleyen, e-posta ile SMS ile iletişimi sağlayan windows tabanlı bir servis yazıldı, zamanında dönüş alınamayan başvuruların dağılımlarının tekrar düzenlenmesi ve yeni bilgilendirmelerin iletilmesi yine bu servis aracılığı ile sağlandı.

Sistemde alınan bütün başvuruların listelendiği, denetlendiği ve raporlandığı, grup liderlerinin ve bömlge satış yöneticilerinin yönetilebildiği, servis haraketlerinin denetlenebildiği bir yönetim uygulaması hazırlandı.

Sonuç:
Bütün başvurular tek bir hazuda toplandı ve parametrik bir biçimde eşit olarak ilgili yöneticilere dağıtılması yapıldı. Sistem sayesinde alınan başvuru ve olumlu sonuçlanan başvuru sayısı arttı, grup liderlerine dağınık bir şekilde değil eşit olarak dağıtılması ve bilgilendirilmesi sağlandı.

. SPL Başvuru Yönetimi Uygulaması
. Singerport Projesi
. Tetaş TGYS - Taksi Güvenlik ve Yönlendirme Sistemi
. CDS Tekstil Sipariş Yönetimi
. extrakontör izinli pazarlama platformu
. Bodrum Belediyesi Adres Bilgi Sistemi
Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim