Ne Yaparız?
TYS - Taşınmaz Yönetimi

TYS, sahip olduğunuz veya kullanımınızda olan taşınmazlara ait kayıtların ve kullanımların tutulması, kontratların, teminatların yönetilmesi, ödeme ve harcamaların takip edilmesi için kapsamlı çözümler üreten bir yazılım bütünüdür.

Kontrol etmek zorunda olduğunuz taşınmazlar her sene değişir, yenileri eklenebilir, eksilebilir ve durumları değişebilir. Bu varlıklara ilişkin ödeme ve harcamalar belirli bir süreçten sonra kontrol edilemez bir hale gelebilir ve nerede neye masıl sahip olduğunuzu veya kullandığınızı, bunlar üzerindeki ödeme ve harcama döngülerini takip edemez duruma gelebilirsiniz.

İşte tam bu noktada TYS size bütün taşınmazlarınızın yönetimi ile ilgili en kapsamlı ve kolay çözümü sunuyor. Size ait olan veya kullanımınızda olan taşınmazları kayıt altına alıyor, kullanım ve durum değişikliklerini zaman ve kişi bilgisi ile saklıyor, kontratlarınızı yönetiyor, bunlar ile ilgili ödeme ve tanımladığınız ön tanımlı ödemelerini listeliyor ve size hatırlatarak her bir işlemi kaydediyor.

TYS ile yönetim altına aldığınız taşınmazlara ilişkin tüm bilgi ve süreçleri kaydedebilir, bunlara ilişkin her türlü belge, resim ve evrak tanımlayabilir, harita üzerinde konumsal karşılıklarını belirleyebilirsiniz.

 

 

 

Daha Detaylı bilgi için:
www.tys7.com

Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim